İbb Moloz Hattı

ibb moloz nakliyesi istanbul moloz alımı istanbul moloz atımı istanbul moloz atım servisi istanbul moloz atma istanbul moloz taşıma firmaları istanbul moloz alımı yapan firmalar istanbul moloz hattı istanbul alo moloz hattı gibi tüm İNŞAAT ve HARFİYAT MOLOZ işleriniz için firmamızı arabilir ve fiyat araştırması yapabirsiniz .istanbul daki moloz yıgınını temizlemek artık çok kolay bizlere ulaşabilir ve uzman ekiplerimiz ve araç filo’muzla siz degerli müşterilerimize 7/24 saat hizmet vermekteyiz İstanbul alo moloz-hattı servisi İstanbul moloz-atımı firyatları İstanbul moloz-atma firmaları İstanbul moloz-taşıma araçları İstanbul moloz-hattı ekipleri İstanbul moloz toplama hizmeti

İstanbul‘un her bölgesinden çuvallanmış yada çuvallanması gerekli inşaat, tadilat, dekorasyon ve-yıkım kırım işleri sonrası oluşan molozların bulundukları yerden elemanlarla taşınması araçlarla atılması hizmetleri almak-için İstanbul moloz hattı merkezimizi arayın. İstanbulbölgesinin tamamında büyük ve-küçük moloz taşıma araçlarımızla mevcut molozları yüklemesini gereken yerlerde iş makineleriyle, İş makinelerinin giremediği yerleride elemanlarımızla taşıyor alanın müsait olaması durumunda taşıma sistemleri kullanılarak molozlari araçlara yüklüyoruz. Yüklendikten sonra İstanbul belediyesi (ibb) sınırları içinde olan moloz döküm sahalarına götürüyoruz. Bizleri aradığınızda en yakın moloz hattı ekibimizi size yönlendiriyor, Kaliteli hizmet uygun moloz atımı fiyatları sunarak hızlı çözüm üretiyor     

HİZMETLERİMİZ  

Moloz Hatti

Moloz Atimi

Belediye Moloz Hatti

Şişli Moloz Hattı

Moloz Hattı

Yikim Yirim-Duvar Kirim Ustasi

İbb Moloz Hattı

Zeytinburnu Moloz Hattı

Bakırköy Moloz Hattı, 

Beşiktaş Moloz Hattı

Ümraniye Moloz Hattı

Üsküdar Moloz Hattı

Kağıthane Moloz Hattı 

Beylikdüzü Moloz Hattı

Başakşehir Moloz Hattı 

İBB MOLOZ HATTI_MOLOZ HATTİ

Hizmetlerimiz

Moloz hatti

Moloz atimi

İbb moloz hatti 

Nakliyeci

Sehirici nakliyat

Evden eve nakliyat

Moloz hatti tel, 05346250632
​İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yetkilendirdiği moloz atımı firmaları tarafından yapılmaktadır. Kamuoyunda genel olarak yanlış bir algı olarak yerleşen belediye moloz atımı hizmeti bu şekilde çalışmaktadır. Yani moloz taşıma işlemleri moloz atımı firmaları olarak yetkilendirilen firmalarca, yani taşeronlar aracılığıyla yapılmaktadır. Ayaz Yapı ve Nakliyat Limited Şirketi olarak verdiğimiz istanbul özel moloz atımı servisi ile tadilat ve kentsel dönüşüm nedeniyle ortaya çıkan moloz çöplerinizi toplayarak, İstanbul’da belediyelerin belirlemiş olduğu moloz döküm sahalarına döküyoruz.

Molozların moloz döküm sahaları dışındaki yerlere dökülmesi veya çöp konteynerlerine atılması çeşitli kanunlarca yasaklanmıştır. 2872 sayılı Çevre Kanuna göre kaçak moloz dökümü yapan şahıslara 50 bin 975 lira, tüzel kişilere ise 150 bin 975 lira para cezası verilmektedir. Ayrıca dökülen molozun döküldüğü yerden kaldırılarak döküm sahasına dökümüne kadar olan masraflar da misli ile ilgili kişi veya şirketten tahsil edilmektedir. Bu konuda Hürriyet gazetesinde çıkan “Moloz Ormanı” başlıklı kaçak moloz döküm haberini okumanızı tavsiye ediyoruz.

Moloz atımı nakliyesi için kullanılacak olan aracın büyüklüğü atılacak olan molozun miktarına göre değişir. Moloz atımı hizmeti almak için bizi aradığınızda size isterseniz moloz atımı dozeri, moloz nakliyesi için moloz kamyonu veya moloz kamyoneti gönderebiliriz. Kamyon gerektiren moloz atımı işlerinde genellikle iş makinesi olarak kepçe de gerekmektedir. Bu şekilde hem zamandan hem de eleman maliyetinden kâr edebilirsiniz. Ancak İstanbul’da ara sokak moloz atma işlemleri moloz miktarı ne olursa olsun kamyon ile yapılamamaktadır.

Bazı durumlarda ise moloz miktarı çok olsa ve kamyon gerekse de iş makinelerinin giremeyeceği yerler için yine insan gücüne ihtiyaç duyulabilir. Mesela İstanbul’da bir binanın beşinci katından çuvallı/çuvalsız moloz atımı ne kadar çok olursa olsun, iş makinelerinin gücünden yararlanamamaktadır. Bu gibi durumlarda moloz atımı için ihtiyaç duyduğunuz kadar elemanı ayarlayıp moloz atıklarınızı istediğiniz yerden alıp döküm sahalarına boşaltıyoruz.

İstanbul’un her ilçesine ve Marmara bölgesindeki diğer il ve ilçeler için moloz atım hizmetimiz vardır. Moloz hattımızı arayarak hizmet almak istediğiniz noktayı, elaman sayısını ve araç tipini bize bildirip moloz atıklarınızı aldırabilirsiniz.

İstanbul moloz atımı istatistikleri

moloz atımı istatistiği grafiği

Yapılan araştırmalara göre İstanbul’da moloz atımı yoğunluğu mevsimsel olarak değişiklikler göstermektedir. Bunu Türkiye’nin her ilinde olduğu gibi İstanbul moloz atımı istatistikleri grafiğinde de görebilmekteyiz. Yapılan araştırmalara göre yaz mevsiminde ev kiralama, tadilat ve kentsel dönüşüm hız kazanmaktadır. Bu duruma bağlı olarak da yazın ortaya çıkan moloz yığınları kış mevsimine göre tam dört kat daha fazla olduğu ortaya konmuştur. Grafiğe baktığımızda kış mevsiminde %25 olan moloz atımı oranının ilk bahar, yaz ve sonbahar mevsimleri moloz atımına göre artışı gösterilmektedir. Yaz mevsiminde moloz atımı istatistiği artış gösterdiği için moloz hattımızı arayarak mutlaka randevu almanız gerekmektedir.